Haftanın En İyi Performansını Gösteren Beş Kripto Para

Abone Ol
Haftanın En İyi Performansını Gösteren Beş Kripto Para
Gökçe Hürata
 • 22 Aralık 2020
 • Yazar:

  1. SwissBorg (CHSB)

  Dünya çapında, dijital para bozdurma ve dijital para cüzdanları vermek adına iki lisans sahibi olan SwissBorg, yetmiş beş kişiden fazla olan ekibiyle toplum merkezli hale getirerek sermaye yönetimini adem-i merkezileştirmeye çalışıyor. CHSB fiyatı, son yedi günde, yaklaşık yüzde 138.2'nin üzerinde artış gösterdi.

  2. Elrond

  Bu yılın ilk çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi ve Defı projesi olan Elrond, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da iyi bir performans gösterdi. Elrond, son yedi günde, yaklaşık yüzde 53.6'nın üzerinde bir artışla en iyi beş kripto para birimi arasında yer aldı. 

  3. Litecoin (LTC)

  Charlie Lee tarafından 2011 yılında hayata geçirilen en eski altcoinlerden biri olan Litecoin, piyasa değeri ile en iyi on kripto para birimi arasında kendini gösterdi. LTC, son 7 günde, yaklaşık yüzde 52.9'dan fazla yükseliş ile listede yerini aldı.

  4. Zilliqa (ZIL)

  Zilliqa, ölçekleme problemini sharding kullanarak çözmek isteyen bir Blockchain projesi olarak tanınıyor. Son 7 günde, ZIL fiyatı, neredeyse yüzde 41'den fazla arttı. Listede yerini almasının arkasında, Twitter'da yaptığı başarılı reklam kampanyasının olduğu tahmin ediliyor. 

  5. Synthetix Network Token (SNX)

  Synthetix Network Token, Ethereum üzerinde bir türev likidite protokolüdür. Token, varlıkların ihraç edilmesine ve ticaretine izin veriyor. Harici bir varlığın değerini izliyor. Bir ERC 20 tokeni olan SNX, son 7 günde, yaklaşık yüzde 37'nin üzerinde artışla beşinci sırada bulunuyor.

   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Swissborg ile ilgili her şey

  Haftanın En İyi Performansını Gösteren Beş Kripto Para

  Haftanın En İyi Performansını Gösteren Beş Kripto Para

  1. SwissBorg (CHSB) Dünya çapında, dijital para bozdurma ve dijital para cüzdanları vermek adına iki lisans sahibi olan SwissBorg, yetmiş beş kişiden fazla olan ekibiyle toplum merkezli ha...

  • 22 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.