Haftanın en iyi performansını gösteren 5 kripto para birimi

0 1

1. OMG Network OMG (% 228)

Layer-2 Ölçekleme çözümü olan OMG Network Blockchain tabanlı dijital değerleri kullanarak varlıklar arasındaki işlemlerin değerini azaltıyor. Son 7 günde yüzde 228 artış gösteren OMG fiyatının yükseliş nedenleri arasında ağındaki en geniş ve en likit Stablecoinin yakında piyasaya çıkacak olması olarak gösteriliyor.

2. Yearn.finance – YFI (% 161)

Yearn.Finans geçen ay en gizemli ve en kritik projelerden biri oldu. DeFi coin geliştiricilere göre “0 finansal değer” den 12.821 Dolara kadar gülünç bir fiyat dalgası gördü. Son 7 gün içinde YFI fiyatı yaklaşık yüzde 161 arttı. Bunun arkasındaki sebebin ise kullanıcıların hem verim hem de YFI paraları karşılığında fonlarını yatırması olduğu düşünülüyor.

3. Nxm (% 87)

Ethereumu kullanarak kullanıcıların bir sigorta firmasına ihtiyaç duymadan riski bir araya getirmelerini sağlayan Nexus Mutual (Nxm) fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 87 arttı. 

4. Golem GNT (% 53.9)

Golem kendisini sağlayıcılar talep edenler ve yazılım geliştiricileri arasında ödeme yapan Ethereum tabanlı bir işlem yöntemi olarak nitelendiriyor. Tüm hesaplamalar sandbox koşullarında yürütülüyor ve ana makinelerden tamamen ayrılıyor.

Son 7 günde yaklaşık yüzde 53.9 artan GNT fiyatının yükseliş sebepleri arasında “Yeni Golemin Alpha Reveal (TNM)” duyurusu olduğu tahmin ediliyor.

5. 0x (ZRX)

Ethereum blok zincirindeki varlıkların eşler arası transferine izin veren açık bir protokol olan 0x (ZRX) son 7 günde fiyat artış nedeni bilinmeksizin yaklaşık yüzde 43 yükseliş gösterdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku