Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

0 6

Hafta boyunca kripto piyasasındaki olumsuz tabloya rağmen başarı gösteren altcoinler dikkat çekti. Grafik eşliğinde bu altcoinler şu şekildedir:

1. Bitshares

Defi projelerinin atası olarak görülen Bitshares DPoS uygulayan ve nispeten yüksek veri verimine izin veren ilk blok zinciri olarak tanınıyor. Daniel Larimer tarafından 2013 yılında planlanan proje 2014 yılında başladı. Bitshares yerel para birimi aracılığıyla mevduat olarak tüm olası varlıklar üzerinde kolayca istikrarlı paralar oluşturmayı sağlıyor. Ayrıca platforma bu varlıkların ticareti için merkezi olmayan bir borsa entegre edildi.

Son 7 gün içinde fiyatı yaklaşık % 76.3 oranında yükseliş gösterdi. Bu artışın sebebi olarak DeFi ve Bitsharesin yeni 4.0 sürümünün son lansmanı gösteriliyor.

2. Bounce Token

Uniswaptan ek işlevler ve teşvikler içerecek şekilde havuz ticaretini genişletmek isteyen Ethereum üzerine bir proje olan Bounce Token son 7 gün içinde yaklaşık % 74.3 yükseldi. Defı ve özellikle havuz ticareti ile ilgili genel coşku token fiyatındaki artışta etkili oldu.

3. UMA

UMA geçen hafta kripto para birimleri arasında en iyi performans gösteren beşinci sırada yer aldı. Ethereum DeFi için akıllı sözleşmeler geliştiren UMA son 7 gün içinde yaklaşık % 27.2 arttı. DeFi efsanesinin devam etmesi token fiyatının yükselişini sağladı.

4. TRON

Tron dPoS konsensüs algoritmasına dayanan bir blok zinciri olarak biliniyor. Son 7 güniçinde TRON fiyatı yaklaşık % 26.1 arttı. Token fiyatındaki keskin artışın DeFinin blockchain ve ilgili pazarlamada piyasaya sürülmesi ile ilişkili olduğu tahmin ediliyor.

5. Kusama (KSM)

Polkadot yazılımına dayanan bir ağ olan Kusama son birkaç hafta içinde güçlü kazanımlar elde etti. Son 7 gün içinde Kusama fiyatı yaklaşık % 7 arttı. Bu yükselişin arkasındaki nedenin Polkadota olan yoğun coşku olduğu öngörülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku