Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

Abone Ol
Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin
Gökçe Hürata
 • 08 Eylül 2020
 • Yazar:

  Hafta boyunca, kripto piyasasındaki olumsuz tabloya rağmen, başarı gösteren altcoinler dikkat çekti. Grafik eşliğinde bu altcoinler şu şekildedir:

  1. Bitshares

  Defi projelerinin atası olarak görülen Bitshares, DPoS uygulayan ve nispeten yüksek veri verimine izin veren ilk blok zinciri olarak tanınıyor. Daniel Larimer tarafından 2013 yılında planlanan proje, 2014 yılında başladı. Bitshares, yerel para birimi aracılığıyla mevduat olarak tüm olası varlıklar üzerinde kolayca istikrarlı paralar oluşturmayı sağlıyor. Ayrıca, platforma bu varlıkların ticareti için merkezi olmayan bir borsa entegre edildi.

  Son 7 gün içinde, fiyatı yaklaşık % 76.3 oranında yükseliş gösterdi. Bu artışın sebebi olarak, DeFi ve Bitshares'in yeni 4.0 sürümünün son lansmanı gösteriliyor.

  2. Bounce Token

  Uniswap'tan ek işlevler ve teşvikler içerecek şekilde havuz ticaretini genişletmek isteyen Ethereum üzerine bir proje olan Bounce Token, son 7 gün içinde, yaklaşık % 74.3 yükseldi. Defı ve özellikle havuz ticareti ile ilgili genel coşku, token fiyatındaki artışta etkili oldu.

  3. UMA

  UMA, geçen hafta kripto para birimleri arasında en iyi performans gösteren beşinci sırada yer aldı. Ethereum DeFi için akıllı sözleşmeler geliştiren UMA, son 7 gün içinde, yaklaşık % 27.2 arttı. DeFi efsanesinin devam etmesi token fiyatının yükselişini sağladı.

  4. TRON

  Tron, dPoS konsensüs algoritmasına dayanan bir blok zinciri olarak biliniyor. Son 7 güniçinde, TRON fiyatı yaklaşık % 26.1 arttı. Token fiyatındaki keskin artışın, DeFi'nin blockchain ve ilgili pazarlamada piyasaya sürülmesi ile ilişkili olduğu tahmin ediliyor.

  5. Kusama (KSM)

  Polkadot yazılımına dayanan bir ağ olan Kusama, son birkaç hafta içinde güçlü kazanımlar elde etti. Son 7 gün içinde, Kusama fiyatı yaklaşık % 7 arttı. Bu yükselişin arkasındaki nedenin, Polkadot'a olan yoğun coşku olduğu öngörülüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Bitshares ile ilgili her şey

  Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

  Haftanın en iyi performansını gösteren 5 altcoin

  Hafta boyunca, kripto piyasasındaki olumsuz tabloya rağmen, başarı gösteren altcoinler dikkat çekti. Grafik eşliğinde bu altcoinler şu şekildedir: 1. Bitshares Defi projelerinin atası...

  • 08 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.