Haftanın En Güçlü Kripto Para Birimleri

0 1

1. MaidSafeCoin (MAİD)

MaidSafeCoin (MAİD) SAFE ağı için merkezi olmayan bir coin olarak biliniyor. SAFE ağı ek sabit disk alanı ve işlem gücü talep eden bağımsız ve merkezi olmayan bir veri zinciridir. Maid fiyatı son 7 günde yüzde 68.1den fazla arttı. 


2. Sushı

Sushi kitle pazarını değiştirmeye ve Uniswapta daha önce bulunmayan ek özellikler eklemeye çalışıyor. Sushi Eylül 2020de Uniswap forku olarak piyasaya sürüldü. Son 7 günde yaklaşık yüzde 58.3ün üzerinde arttı.

3. Nexo

Nexonun kredi portföyünün temel varlıkları tarafından desteklenen esnek bir token olan NEXO token sahiplerine şirket karının yüzde 30unu tutarlı bir pasif gelir olarak sağlıyor. NEXO son 7 günde yüzde 51.8den fazla artış gösterdi.

4. Elrond (ERD)

2020 yılının ilk çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi ve Defı projesi Elrond Mart 2020de 0.0006 dolara kadar geriledi ve ardından birkaç gün içinde 0.0295 dolara çıktı. ERD / USDT paritesi 4 ayda yüzde 5.100den fazla arttı. Son 7 gün içinde Elrond fiyatı yaklaşık yüzde 50.6 oranının üzerinde arttı.

5. Aave

Ethereuma dayanan merkezi olmayan bir kredi platformu olan Aave kredi havuzlarının piyasaya sürülmesinden bu yana olağanüstü bir büyüme gördü. Herkes ETH ve ERC-20 tokenlerini kredi almak ya da kredi vermek için Aaveyi kullanabiliyor. Aave yenilikçi bir proje olarak görülüyor. Aave fiyatı son 7 gün içinde yaklaşık yüzde 37.2nin üzerinde artış gösterdi. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku