Güvenilir Yatırım Fırsatı Sunan Bu Altcoin’ler Ralliye Hazırlanıyor!

0 182

Tanınmış kripto para trader’ı ve analist Cantering Clark, yaklaşan altcoin sezonu öncesi devasa kazançlar getireceğine inandığı altı kripto para varlığını yakından izliyor.

Cantering Clark, attığı yeni bir tweet’inde 46.800 takipçisine, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu Aave’nin 395 dolar’lık mevcut fiyatından yüzde 150’lik bir ralli başlatmaya hazırlandığı için takip listesinde yer aldığını söylüyor.

“AAVE 475 dolara çıkacak. Yani sonuçta uzun vadede 1.000 doların üzerine çıkacak.”

Sıradaki, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK), 30 dolar civarında temel direnci kırmak için zemin hazırlıyor.

“Hey LINK yatırımcıları, ralli için hazır mısınız? Öyleyse, tokenınız uçmaya hazır gibi görünür. Önümüzde parabolik kazançlar var. Hazır olun.”

Kripto para stratejisti, Binance Coin (BNB) ve FTX Token (FTT) gibi  tokenların da yükselişe geçeceğine inanıyor

“BNB büyük bir ralliye hazırlanıyor gibi görünüyor. FTT, kısa vadede 100 dolar’ın üzerine çıkacak”

Cantering Clark, yeni ortaya çıkan akıllı sözleşme platformu Solana’ya (SOL) da dikkat çekti. Trader, Solana’nın nihayetinde piyasa değerine göre en büyük 10 kripto varlığından biri olmasının somut nedenleri olduğuna değindi.

Tüccarın radarındaki son altcoin, Ethereum rakibi Polkadot’tur (DOT). DOT 42 dolar seviyesini kırdığına göre, dördüncü en büyük kripto varlığı daha da yükselecek.

“DOT hamle yapıyor. Başarılı olacak.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku