GrayScale Ethereum (ETH) Yatırımlarına Devam Ediyor

0 31

Menkul Kıymetler Yasasından muaf tutulan Amerikan Ethereum hisse senedi sağlayıcısı ve varlık yönetimi şirketi GrayScale tarafından yapılan açıklamaya göre şirket 105.927 ETH daha satın alımı gerçekleştirdi.

“62 milyon 975 bin 646 dolar değerinde 105 bin 927 ETH satın alımı gerçekleşmiştir.”

Bununla birlikte ünlü varlık yöneticisi şirketin 3 milyon ETH daha satın almaya hazır aldığı geçtiğimiz günlerde duyrulmuştu. Şirket bu sayede dünyanın en büyük ETH koruyucusu konumunda yer alıyor. Grayscale Ethereum Trust (ETHE) varlıklı bireyler veya kurumsal yatırımcılar olan akredite yatırımcılarla sınırlıdır. Grayscale tarafından gerçekleşen talep ayrıca hisse başına 0.1 ETH ile ETHEde yaklaşık 1.200 dolarlık önemli bir ETH ticareti pirimine yol açtı.

Amerikada ETH ve Bitcoin için bir hisse senedi formuna yatırım yapmanın tek yolu budur ve GrayScale şu anda 12 milyar dolardan fazla varlık işlemesine büyümesine yol açtı. Şirket yaptığı yatırımlar ile birlikte mevcut varlıklarını da genişletmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH) yazım itibari ile 570 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku