Grayscale, Bitcoin Cash Trust ve Litecoin Trust ın halka açık olacağını duyurdu

0 0

Dijital para varlık yöneticisi Grayscale Investments Pazartesi günü yaptığı açıklamada Bitcoin Cash Trust ve Litecoin Trustın DTCye uygun olduğunu duyurdu.

Bu ABD menkul kıymetlerine erişimi olan herhangi bir yatırımcının doğrudan satın almak ve depolamak zorunda kalmadan Bitcoin Cash ve Litecoine erişebileceği anlamına geliyor.

Duyuruya göre her ikisinin de hisseleri BCGG (Bitcoin Cash) ve LTCN (Litecoin) sembolleri altında tezgah üstü (OTC) piyasalarda işlem görmeye hazır olacak.

Bu noktaya kadar Trustlar halka açık bir şekilde işlem görmedi. Grayscale Genel Müdürü Michael Sonnenshein The Blocka verdiği demeçte hisselerin yalnızca kurumsal ve akredite yatırımcılar için özel yerleştirme teklifleri yoluyla sunulduğunu söyledi.

Sonnenshein  “Grayscale ürünleri yerleşik güvenlik ve depolamaya denetlenmiş finansallara ve vergi raporlamasına sahip. Menkul Kıymetler olarak adlandırılır ve vergi avantajlı hesaplar aracılığıyla yatırım yapmaya hak kazanır. Bu nedenle yatırımcılara Bitcoin Cash ve Litecoine doğrudan aracılık hesaplarından erişme veya emeklilik hesaplarından yatırım yapma fırsatı vermek heyecan verici “ dedi.

Grayscale tarafından desteklenen Trustlar Mart 2018den beri yatırımcılara özel yerleşimler sunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku