Google Play Store kripto haber uygulamalarını kaldırıyor

Google Play Store kripto haber uygulamalarını kaldırıyor
  • 03 Mart 2020

Google'ın Android işletim sistemi için geliştirdiği bir paket yöneticisi ve elektronik medya dağıtım/satış platformu Google Play Store, kripto para birimleri ve blok zincir haberleri veren bazı sitelerin uygulamalarını kaldırdı.

Play Store'da Cointelegraph ve CoinDesk gibi kripto haber sitelerinin uygulamaları artık yer almıyor.

Cointelegraph, Google, planlanan kaldırma işlemi için kendileriyle iletişim kurmadığını ve uygulamanın kaldırılmasının ardından sorulara yanıt vermediğini bildirdi.

BU İLK DEĞİL

Google Play Store,  Aralık sonuna doğru bir MetaMask uygulamasını  kaldırmıştı. Ve daha önce de çeşitli kripto madenciliği uygulamalarını yasaklamıştı.

Bu adımlar Google'ın ademi merkeziyetçi teknolojilere bakışı konusunda soru işaretlerini artırıyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Google play store ile ilgili her şey

Google Play Store kripto haber uygulamalarını kaldırıyor

Google Play Store kripto haber uygulamalarını kaldırıyor

Google'ın Android işletim sistemi için geliştirdiği bir paket yöneticisi ve elektronik medya dağıtım/satış platformu Google Play Store, kripto para birimleri ve blok zincir haberleri veren ...

  • 03 Mart 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.