GoodDollar’dan 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi

GoodDollar’dan 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi
  • 22 Mayıs 2020

Blockchain teknolojileri ile evrensel temel gelir sunmak için kar amacı gütmeden çalışan GoodDollar, eToro yatırım platformu için 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi başlattı.

eToro, bu koronavirüs yardım kampanyasını kolaylaştırmak için GoodDollar'ın UBI cüzdanını kullandı; 300'den fazla çalışan, koronavirüs pandemisiyle savaşmak için yapılan hayati işi desteklemek adına yerel İsrail hayır kurumlarına 100 bin dolar bağışlamak için bu cüzdanları kullanıyor.

Yoni Assia CEO'su ve eToro Kurucu Ortağı konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu girişim sadece hayırsever bağışlarla başkalarına iyilik yapmakla ilgili değil, aynı zamanda sosyal etki ve küresel refah için kararlı bir kolektifin gücünü göstermekle ilgiliydi. Koronavirüs pandemisi evrensel bir temel gelir iddiasını güçlendiriyor. Doğrudan nakit transferleri ve yardım paketleri artık tüm siyasi sistemin desteklenmesinde düzenli asgari gelirin önemini gösteren günlük siyasi sohbetin bir parçası.”

Yoni Assia konuşmasına “GoodDollar, daha fazla insana birbirleri için iyi şeyler yapmalarına ilham vermek için yenilik ve ağ efektlerini kullanmakla ilgilidir. Daha fazla etkiye ulaşmak için çaba gösteriyoruz ve herkese başkaları için iyilik yapma fırsatı veriyoruz'' şeklinde devam etti.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Gooddollar ile ilgili her şey

GoodDollar’dan 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi

GoodDollar’dan 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi

Blockchain teknolojileri ile evrensel temel gelir sunmak için kar amacı gütmeden çalışan GoodDollar, eToro yatırım platformu için 100 bin dolarlık koronavirüs yardım paketi başlattı. ...

  • 22 Mayıs 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.