Goldman Sachs tan kripto para piyasasını heyecanlandıran haber

0 0

Goldman Sachs 27 Mayısta ABDnin Ekonomik Görünümü ve Güncel Enflasyon Altın ve Bitcoin Politikalarının Sonuçları başlıklı bir konferans görüşmesine ev sahipliği yapacak.

23 Mayısta kripto medya kuruluşu The Blockun kurucusu Mike Dundas etkinliğin Harvard ekonomisi ile birlikte Goldmanın Yatırım Stratejisi Grubu CIOsu Sharmin Mossavar-Rahmani tarafından gerçekleştirileceğini açıklayan çağrı davetinin bir ekran görüntüsünü yayınladı.

Goldman Sachs Bitcoine Sıcak Bakıyor

Haberler kripto varlıklarının kurumsal kabulü ve benimsenmesi için bir kilometre taşı olarak müjdelendi. Bu da 2018 Ağustosta kripto para birimlerinin değişim aracı değer depoları ve ölçü birimleri olarak başarısız olduğunu belirten Goldmanin Mossovar-Rhaminin tam bir U dönüşü anlamına geliyor.

Kripto topluluğu yıllardır finansal devin kısa kripto para birimi tarihi boyunca sık sık dolaşan bir Bitcoin Ticaret Masası açmayı planladığı şeklindeki yanlış söylentilerle Goldman Sachtan istekli kripto para birimi katılımına adanmış olduğu ortaya çıktı.

Kurumlar Giderek Kriptoyu Kucaklıyor

Goldman Sachsın konferans çağrısı birçok üst düzey finansal kurumun kriptoya ısınabileceğine dair diğer işaretlerin ortasında geliyor ve JPMorgan Nisan ayından bu yana ABD borsaları Coinbase ve Geminiye bankacılık hizmetleri sunuyor.

Mayıs ayı başında milyarder ve hedge fon kurucusu Paul Tudor Jones Bitcoini para baskısına bağlı enflasyona karşı bir hisse olarak satın aldığını açıkladı .

65 yaşındaki Tudor BVI hedge fonunun toplam varlıklarının BTC vadeli işlemlerindeki “düşük tek haneli yüzdesini” kullandığını belirterek; “En iyi kar maksimizasyonu stratejisi en hızlı atı elde etmektir […] Tahmin etmek zorunda kalırsam bahse girerim bu Bitcoin olacaktır.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku