GENÇ BİTCOİN MİLYARDERİ: “BİTCOİN BENCE ARTIK ÖLÜ DURUMDA”

0 0

En genç kripto başarı öykülerinden biri önde gelen dijital varlık için oldukça kasvetli bir görüşe sahip. Erik Finman Anneannesinin kendisine verdiği bin dolarlık para ile 2011 yılında bin dolarlık Bitcoin aldı ve milyarder oldu. 2017nin Bitcoin boğa piyasasınında Finmanın bitcoini 4 milyon dolarlık etkileyici bir değere sahip oldu. Bunun ne kadarını elinde tuttuğuna dair bir işaret şu an için yok.

Erik Finman: Bitcoin ve Litecoin Ölüyor Ether BCH ve Zcash umut veriyor

Erik Finman dikkat çekici bir hikayesi var. Bu hikaye 2011 yılında başladı. Ozamanlar 12 yaşındaki olan Finman anneanesinin ona vermiş olduğu parayla kripto satın aldı. Aldığı 1000 dolarlık Bitcoin ile oldukça zen gin olan Finman şu anda lider kripto para ile biraz sorunlu.

Bitcoin öldü Çok fazla karmaşık ve üzerinde çok fazla hak iddia eden insan var. Resmen bir abluka gibi. Belki gelecekte kısa vadeli bir ya da birkaç boğa sezonu olabilir bilmiyorum ancak uzun vadede Bitcoin’in bir değeri olacağını düşünmüyorum.”

İlginç bir şekilde  genç yatırımcı Bitcoin Cashin aslında orijinal Bitcoinden daha iyi olduğuna inanıyor. Bunun büyük bir teknolojiye sahip olduğunu ancak korkunç bir şekilde pazarlandığını belirtiyor. Piyasayla artık çok fazla ilgilenmediğini söyleyen Finman Litecoin projesisin de ölü olduğunu vurguluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku