Geçen ay Bitcoin den 7 milyon dolar kazandı… Peki şimdi ne diyor?

0 0

Geçen ay boyunca Bitcoin (BTC) daha da patladı. Önde gelen kripto para birimi aralık ortasında 6 bin 400 dolarlı seviyeleri gördükten sonra geçen hafta 9 bin 550 dolara kadar yükselerek yaklaşık yüzde 50 oranında arttı.

Buna rağmen halen devam etmekte olan ralliden şüpheci olanlar da yok değil. Böyle düşünenlerden biri de Bitfinex’in liderlik tablolarında en karlı traderlarından olan J0e007.

Peki J0e007 kim?

Son birkaç aydır Crypto Twitterda bulunuyorsanız büyük olasılıkla o ile değil “sıfır” ile yazılan “J0E007” yi biliyorsunuzdur.

Sadece birkaç ay önce kayda değer bir varlığı yoktu. Ancak önde gelen kripto para birimi borsası Bitfinex kişinin karlarını (veya kayıplarını) bir Twitter hesabına bağlamasına izin veren bir lider tablosu uyguladığından beri Bitcoin alanının en önemli isimlerinden biri haline geldi.

Sadece açıkça onay vermiş olan yatırımcıları içeren söz konusu Bitfinex liderlik tablosundaki verilere göre J0e Aralık 2019da 14.4 milyon dolar kar elde etti. Ve yalnızca geçen ay yaklaşık 7 milyon dolar kazandı ve Bitcoin trading lider tablosunda adı geçen herkesin önüne geçti…

J0e hakkında dijital takma adından ve Bitcoin ticaretinden biraz para kazandığından çok fazla şey bilinmiyor.
Wall Streetteki en iyi yatırımcıların aksine J0e007 yatırımları hakkındaki düşüncelerine karşı oldukça samimi. Pazar günü Bitcoin pazarındaki eğilimler hakkında bir “DankCoiner22” konuştu. 

Bitcoin haftalık aralıktan çıktıktan sonra (trendin en üstte olduğu) “trend olan biri” olup olmadığı sorulduğunda trader “trendlerin sihirli bir şekilde gerçekleşmediğini” belirterek yanıt verdi.

J0e trendlerin “arz / talep dengesizlikleri tarafından oluşturulduğunu ve fiat giriş / çıkış akışlarıyla desteklendiğini” belirterek “Doğru bilgilere sahip birine bir pazarın yakın gelecekte hangi yöne gidebileceğine dair bir fikir verebilir” şeklinde konuştu.

J0e007 daha sonraki tweette Bitcoin’in yüzde 50 rallisini destekleyecek piyasa verilerini görmediğini ileri sürerek “fiat girişlerini gördüğümde inanacağım” diyerek devam etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku