Galaxy Digital CEO su: Bitcoin in Piyasa Değeri Haziran 2021 de Tesla yı Geçecek

0 0

Galaxy Digital CEOsu Mike Novogratz Bitcoinin piyasa değerinin Tesla’nın piyasa değerini Haziran 2021’e kadar geride bırakacağını söyledi.

Dijital varlık yönetimi şirketinin başkanı neden Bitcoinin piyasa değerinin önümüzdeki aylarda Teslanınkinden çok daha hızlı büyüyeceğine inandığını açıklamak için bir tweet attı: 

 “BTC 6 ay içinde TSLAdan daha büyük bir piyasa değerine sahip olacak.

Her ikisi de bir tutku olsa da TSLAnın Elon Musk çevresinde çok fazla riski varken BTC her gün büyüyen dev bir merkezi olmayan topluluk tarafından sahipleniliyor ve yönetiliyor. Bu bir risk yönetimi yatırımıdır. 2 TSLAya sahibim. “

An itibariyle Bitcoinin piyasa değeri 428 milyar doların üzerindeyken Teslanın değeri 616 milyar dolardır.

Real Vision ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Novogratz hem Bitcoinin hem de Teslanın düşük oranlar ve yükselen büyümenin yönlendirdiği geniş ölçekli bir boğa piyasasının parçası olduğunu söylüyor.

“Ben bu sabah biriyle konuşuyordum isim vermeyeceğim ama yatırım dünyasındaki en iyi beş efsaneden biri. Birinci gün Airbnbnin yüzde120 artması 100 kat daha fazla gelir elde etmesi konusunda endişeliyim dedim ve başka bir arkadaşla konuşuyordum ve o 2 milyar dolardan 8 milyar dolara çıktı… ve bu beni gerçekten endişelendiriyor.

Oranları sonsuza kadar düşük tutacağımızı ve büyümenin hızlandığını anlıyorum. Önümüzdeki yılın başlarında büyük bir büyüme sürprizi yaşayacağız ve ardından ikinci çeyrekte patlayacak. Bitcoine uzun süreli yatırım yapmanın makro bir nedeni var.

Öyleyse daha önce gördüğümüzden çok daha fazla para basarken içinde bulunduğumuz bu yeni ekonomik krizin bu çılgın balonunun içinde güvende değiliz. Bu noktada Bitcoin koruma ve güven sağlıyor.”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku