Galatasaray da yapmıştı… Şimdi Paris Saint Germain başlatıyor

0 3

Paris St. Germain Futbol Kulübü hayranların futbol kulübünün çeşitli yönlerine oy vermesini sağlayan bir kripto token başlattı. Tokenlar Socios adlı bir Pokemon Go tarzı uygulamasında mevcut olacak ve kulüp kararlarında hayranlara doğrudan bir ses verecek.

Profesyonel sporlardaki en yeni trendlerden birinde Paris St. Germain Futbol Kulübü (PSG) kulübün 78 milyon taraftarının takımın aldığı kararlara katılmasına ve oy vermesine izin verecek bir uygulama olan Socios ile yeni bir anlaşma imzaladı.

PSG Malta merkezli bir şirket olan Chiliz.net ile anlaşma imzalayan birkaç takımdan biri. Chiliz Socios uygulamasının arkasındaki şirket kullanıcıların kalıpları zor taraftarlara yönelik bir Pokemon Go tarzı futbol fandomu oyunlarında bulmasına ve satın almasına izin verecek.

Chilizin imzaladığı diğer takımlar arasında Juventus (JUV $) Atletico de Madrid (ATM $) A.S. Roma (ASR $) Galatasaray (GAL $) ve West Ham United (WHU $). İlk lansman 20 milyon PSG jetonunu görecek ve fiyatı 169 £ olacak.

PSG kripto tokenları ve Chiliz listesindeki diğer takımların tokenları Şubat ayından itibaren Chiliz.nette satın alınabilir ve satılabilir. PSG futbol kulübü Socios ile 5 yıllık bir anlaşma imzaladı ve ortaklıktan yılda 2 milyon sterlin kazanmayı bekliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku