Fundstrat analisti: Bitcoin in iyileşmesi aylar alabilir

0 2

Fundstrat Global Advisors LLCye göre Bitcoinin teknik görünümü kötü durumda ve geçen haftaki büyük düşüşün ardından iyileşmesi aylar alabilir.

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

En büyük kripto para birimi Şubat ortasının en yüksek seviyesinin yaklaşık yüzde 40 altında işlem görüyor. Bitcoin özellikle 12 ve 13 Mart arasında yaklaşık 16 saat içinde 3 bin dolardan fazla düştü. Şu anda teknik stratejist Robert Sluymere göre fiyat 2015-2020 yükseliş trendinin altına düştü ve fiyat hareketini kötü bir şekilde tehlikeye attı. Bütün bunlar elbette her öğeyi vuran koronavirüs ve stoklardan tahvillere tüm varlıklardan para birimlerine kadar ekonomik büyümeden kaynaklandı.

Bloombergin geçen haftaki makalesinde Sluymere göre “Geçen haftaki büyük düşüşün tahvil ve altın gibi tahvil varlıkları üzerinde bile kötü bir etkisi oldu ve Beni bundan kurtar psikolojisini yansıtıyordu. Düşük yüksek veya düşük düşükler bile tehlikede ve uzun vadeli bir duyarlılık durumu olacak gibi görünüyor. Yine de gelecek için kıyamet senaryosu yazmaya gerek yok.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku