Franck Muller den Muhteşem Bir Bitcoin Saati

0 0

İsviçreli lüks saatçi Franck Muller “dünyanın ilk işlevsel bitcoin saati” olarak adlandırdığı “Encrypto” yu piyasaya sürdü. Saat sınırlı sayıda üretildi. Saatin kadranında Bitcoin’in genesis bloğuna sizi yönlendirecek bir QR kodu yer alırken aynı zamanda ortadaki Bitcoin logosu da dikaktleri çekiyor. Buna ek olarak ürünün ön kısmında Bitcoin yatırmak için tasarlanmış bir başka QR kodu da bulunuyor.

Encrypto şu anda çevrimiçi olarak ve Franck Muller’in Dubai Alışveriş Merkezi mağazasında mevcut olup kabul edilen ödeme seçenekleri kredi kartı ve banka havalesi ve bitcoin. Bazı modellerinde çok değerli metaller ve elmas gibi dokunuşları da olan lüks saatin fiyatı ise Franck Mueller’in internet sitesinde şu anda 10 ila 60 bin dolar arasında değişkenlik gösteriyor.

Franck Muller ayrıca gelecekte XRP de dahil olmak üzere etherium (ETH) ve diğer “ilk beş kripto para” içeren modelleri de araştırıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku