Floki Inu (FLOKI) Durmak Bilmiyor: İşte Yeni Proje!

446
Kripto para piyasasındaki sert düzeltme sürerken,  özellikle meme tabanlı altcoin’ler arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor. Floki Inu (FLOKI), proje ve ortaklık anlaşmaları ile son zamanlarda adından sık sık söz ettiten bir altcoin projesi olmayı başardı.

Floki Inu, DAO başlatıyor

Rakibi Shiba Inu (SHIB)’yu takip eden Floki Inu (FLOKI), DAO’ya (Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon) kademeli ve aşamalı bir geçiş başlatmaya karar verdiğini açıkladı. DAO’ya yönelik bu aşamalı geçiş, FLOKI’yi daha merkeziyetsiz ve güvenli hale getirerek daha hızlı büyüme ve benimseme sağlayacak. Ekip, bu hareketi FLOKI ve topluluğu için “önemli bir gelişme” olarak nitelendirdi. Ekip, bu süeci kademeli olarak “aşamalı” bir şekilde uygulayacak. Süreç, bu hafta başlayacak ve ekibin, geçiş süreci başladığında hafta boyunca daha fazla güncelleme yapacağı bildiriliyor. Geçişin tamamlanmasının ardından Vikinglere, FLOKI tokenlerini kullanarak kritik konularda oy kullanma yetkisi verilecek.

 

Söz konusu açıklama, Floki Inu (FLOKI)’nun ekibinin stratejik danışmanlarıyla kapsamlı tartışmalara girmesinden sonra geldi. Tartışma sırasında, 2022 ve sonrasında tokenin ana akım olarak benimsenmesini sağlamak için gereken kritik şeylerden biri olduğu için Floki’nin daha merkeziyetsiz hale gelmesi gerektiği vurgulandı. Duyurudan önce, FLOKI ekibi ayrıca birkaç güvenilir kaynaktan gelen verileri ve bilgileri yakından inceledi. Ekip, dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), dünyanın en büyük borsalarından biri olan Kucoin ve The Giving DAO gibi birçok önemli sektör oyuncusunun şimdiden odaklarını DAO ile ilgili projelere kaydırdığını tespit etti.

Binance, Kraken ve Coinbase için imza kampanyaları devam ediyor

Bu veriler açıkça FLOKI ekibine “DAO”nun artık tanımlanmış bir trend olduğu ve FLOKI’nin her zaman bir DAO olması amaçlandığından bu zorunlu trendi kesinlikle kaçırmak istemeyeceği mesajını gönderdi. Bir DAO ekossitemi olmak için, Floki Inu ekibi, yalnızca FLOKI’nin mümkün olduğunca çok sayıda ana akım CEX’te listelenmesi durumunda mümkün olabilecek ana akım benimsemeyi sağlamaları gerektiğini biliyor.
Floki Inu ve Bu Altcoin Dev Borsada Listelendi! İşte Detaylar!
 
Bu nedenle, Twitter takipçilerinden, FLOKI’nin Binance, Coinbase, Kraken, Crypto.com gibi tüm büyük borsalarda listelenmesi için change.org’da oluşturulan dilekçeleri imzalamalarını istemeye başladılar. Daha fazla Floki Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku