Felaket Uyarısı Geldi: Bitcoin Bu Seviyeye Kadar İnecek!

2.250

Ünlü kripto para yorumcularından biri olan CNBC sunucusu Jim Cramer, yatırımcılara lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in 12 bin dolar seviyelerine kadar düşebileceği konusunda uyarılarda bulundu. Ünlü sunucu, Bitcoin hakkında yorumlarda bulunurken kripto para piyasasının mevcut durumu hakkında da önemli detaylara yer verdi. İşte detaylar…

Jim Cramer’den çarpıcı BTC yorumu!

CNBC’deki Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, yatırımcılara lider kripto para biriminin önümüzdeki dönemlerde 12 bin dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayabileceğini aktararak uyarılarda bulundu. CNBC’nin Squawk Box’ı ile ilgili yeni bir röportajda eski hedge fon yöneticisi, önde gelen Bitcoin boğalarının ve maksimalistlerin, piyasa değeri ile lider kripto para birimini ayakta tutmak için umutsuz bir tavır almaları gerektiğini söylüyor. Ünlü isim Bitcoin yatırımı olan yatırımcılar için şu sözleri aktarıyor:

“Bitcoin’e dahil olan insanların başka bir tavır almaları gerektiğini düşünüyorum… Birinin, “Bak, doğru seviye bu” demesi gerekiyor. Önemli bir şey olacağı zaman böyle olur.”

Direnmek zorundalar, Bitcoin’in daha fazla düşmesine izin veremezler. “Onlar” her kimse, tutmak zorundalar. Onlar benim için “cesur yürek” gibi bir şey.”

Dikkat! Borsalardan Bitcoin Çıkışı Arttı! Ne Anlama Geliyor?

Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını belirttiğimiz lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son bir haftalık süreçte yüzde 31,4 değer kaybı yaşadı. Son 24 saatlik periyotta ise yüzde 2,2 değer kaybı yaşayan lider kripto, anlık olarak 20.633 dolardan el değiştiriyor. En büyük altcoin Ethereum (ETH) ise son 24 saat içerisinde yüzde 0,5’lik bir değer kaybı yaşadı. Anlık olarak ise 1.093,19 dolardan işlem görüyor.

Cramer: “Bitcoin, 12 bin dolarlık seviyesine geri dönecek”

Cramer, lider kripto para birimi BTC’nin en sonunda 12 bin dolarlık fiyat aralığına düşeceğine inandığını söylemeye devam ediyor. Ayrıca Cramer, BTC’nin “gerçekten bir şey varlık olmadığını” da belirtirken, “Bence Bitcoin, tüm bu fiyasko başlamadan önceki yerine, 12 bin dolarlık seviyesine geri dönecek” sözlerini kullanarak dikkatleri üzerine çekti.

Cramer’in bu çarpıcı sözleri, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’e ve Ethereum (ETH)’a inandığını söylemesinden sadece bir hafta sonra geldi. Ünlü isim, bu iki kripto para biriminin “en meşru” dijital varlıklar olduklarını ve her ikisinin de kendi portföyünde bulunduğunu belirterek, yatırımcıların çeşitlendirilmiş portföylerinde olması gerektiğini söylemişti.

“Bence bu iki dijital varlık, her yatırımcının portföyünün bir parçası olmalı. Size dijital varlıklara yatırım yapmamanızı söyleyemem, Kripto’ya sahibim, Ethereum (ETH)’a sahibim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku