Ethereum’da yukarı yönlü hareketin devamı için 370 dolar kırılmalı

0 0

Ethereum ABD doları karşısında 350 dolarlık direncin üzerinde güçlü bir iyileşme dalgası başlattı. ETH fiyatı yüzde 10un üzerinde yükseldi ancak yine de yukarı yönlü devam için 370 dolarlık direnci kırması gerekiyor.

Ethereum 340 dolar ve 350 dolar direnç seviyelerinin üzerinde güç kazanıyor.

Fiyat şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde ancak 370 dolar civarında engellerle karşı karşıya.

Saatlik ETH / USD grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 340 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Parite yakın vadede yukarı yönlü devam için 370 dolarlık direnci aşmalı.

Ethereum 370 dolarlık direnci veya 380 dolarlık teknik engelleri aşamazsa kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme olabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek 360 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 350 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. Ether 350 dolarlık desteğin üzerinde kalamazsa fiyatın düşüşüne devam etmesi muhtemeldir. Belirtilen durumda ayılar 330 dolarlık desteğin yeniden test edilmesini hedefleyebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD yükseliş bölgesinde yavaş yavaş hız kazanıyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 70 seviyesine yakın.

Ana Destek Seviyesi – 350 dolar

Ana Direnç Seviyesi: 370 Dolar

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku