Ethereum’da sıkışıklık ne yöne kırılacak?

0 1

Ayılar 1.400 dolarlık genel direnci savunurken boğalar 20 günlük EMAya (1.258 dolar) düşüşleri satın alıyor. Bu Etherin (ETH) önümüzdeki birkaç gün içinde genişlemesi muhtemel olan sıkılaşan bir alım satım aralığında sıkıştığını gösteriyor.

Çözüm olumsuz yönde olursa ve ayılar fiyatı yükseliş çizgisinin altına çekerse satış yoğunlaşabilir. Bu 50 günlük SMAya (1.005 dolar) ve ardından 840.93 dolarlık kritik desteğe olası bir düşüşle sonuçlanabilir.

Aksine ETH / USD çifti mevcut seviyeden yükselirse ve 1.400 dolar ile 1.473.096 dolar direnç bölgesinin üzerine çıkarsa yükseliş trendinin yeniden başladığını gösterecektir. Parite daha sonra 1.675 dolara yükselebilir.

Yukarı eğimli hareketli ortalamalar boğalara bir avantaj sunarken RSIdaki negatif sapma ayıları tercih ediyor. Göstergeler karışık sinyaller gönderdiği için yönlü bir bahis yapmadan önce fiyatın kırılmayı tamamlamasını beklemek daha iyidir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku