Ethereum’da kritik direnç noktası 190 dolar seviyesinde

0 1

Ethereum fiyatı ABD doları karşısında 185 doların üzerinde kilit destek noktasında tutunuyor. ETHnin 190 doların üzerine çıkması ve yakın vadede daha da yükselmesi beklenebilir.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Ethereum ABD doları karşısında 185 dolarlık destek alanının üzerinde tutunma çabasında. Yeni bir artışa başlamak için fiyatın 190 dolar seviyesinde bulunan direnç noktasının üzerine çıkması bekleniyor.

ETH / USD saatlik grafikte 190 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş kanalı oluşuyor  Ethereum’da bu seyir hakimken Bitcoin fiyatı şimdi 9 bin 200 dolarlık kilit destek alanının yakınında işlem görüyor.

Olası geri çekilmelerde ise ana destek 185 dolar seviyesine oldukça yakın. 185 ve 184 dolar destek seviyelerinin altına doğru bir kırılma daha büyük bir düşüş riski ortaya çıkarabilir…

Bir sonraki büyük destek 180 dolar seviyesine yakın ardından 178 dolar pivot seviyesi geliyor. Ethereum kötü bir düşüşü önlemek için 180 ve 178 dolar destek seviyelerinin üzerinde kalmalıdır. 

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD düşüş bölgesinde yavaşça hareket ediyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyeye yakın ve küçük bir düşüş açısına sahip.
Destek: 185 $
Direnç: 190 $
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku