Ethereum’da kısa vadeli görünüm nasıl?

0 1

Ethereum geçen Perşembe (Mayıs ayının 28inden) işaretli yükselen üçgenin üst sınırını 215 dolardan kırmayı başardı. Bu ETHNİN önceki konsolidasyon modelinden kurtulmasına izin verdi…

Ethereum önceki gün 245 dolar seviyesinde aylık bir yüksekliğe ulaştı ve burada önemli bir direnç noktasıyla karşılaşması kripto para biriminin tekrar 237 dolara kadar gerilemesine neden oldu.

ETH-USD Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Alıcılar teknik anlamda 245 dolar seviyesini kırmayı başarırsa 250 dolar ve 260 dolar seviyelerindeki direnç noktalarına doğru br hareketlenme beklenebilir. Bunun üzerinde direnç 268 dolar (uzun vadeli düşüş .618 Fib Retracement & 1.414 Fib Extension) 277 dolar ve 287 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Öte yandan satıcılar piyasayı aşağıya çekerse destek 230 dolar seviyesinde. Bunun altında 225 dolar 220 dolar ve 215 dolar gibi daha fazla destek bekleniyor.

RSI dün aşırı alım koşullarına maruz kaldı ve aşağıya doğru işaret etmeye başladı. 50nin altına düşmediği sürece alıcılar pazarın kontrolünde kalacak ve ETH 2020lerin en yüksek seviyesine yaklaşacak.

Buna ek olarak Stokastik RSI yükselişten önce piyasayı bir düzeltme için daha aşağıya gönderebilecek düşüş eğilimi sinyali için hazırlandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku