Ethereum’da bu haftanın ana hedefi 240 dolar olabilir

0 3

Ethereum’daki hareket fiyatların 200 dolar seviyesinin üzerine çıkmasının sağladı. Bu nokta önemli bir direnç seviyesi olması açısından oldukça önemliydi. Fiyat şu anda 230 dolar civarında birn dirençle karşılaştı. Bu sebeple olası düzeltme hareketin karşı dikkatli olunmalı

Etherum fiyatının yeni bir yükseliş hareketine başlamadan önce 223 ve 220 dolar seviyeleri doğru hafif bir geri çekilme riski var. 

Ethereum saatlik çizelgesinde 225 dolara yakın destekle büyük bir yükseliş eğilimi çizgisi var.

ETH’de bu gelişmeler yaşanırken Bitcoin fiyatı 10 bin dolar psikolojik direnç seviyesinin üzerinde işlemler görüyor.

Şu anki görünüm olası konsolidasyon aşaması veya küçük bir düzeltmeler tamamlandığında Ethereum fiyatının 228 ve 230 doların üzerine çıkmasının muhtemel olduğunu gösteriyor. 

Bunun gerçekleşmesi durumunda 230 direnci son derece kritik. Zira bu noktanın aşılması durumunda Ethereum’da yukarı yönlü ivmenin kuvvetlenmesi beklenebilir. Bu haftanın ana hedefleri 240 dolar ve 250 dolar. Fiyat 250 dolara ulaşırsa başka bir düzeltme riskinin bulunduğu unutulmamalı.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD yavaş yavaş düşüş bölgesine doğru hareket ediyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda düşüş gösteriyor ve şu anda 50 seviyesinin biraz altında.
Destek: 222 $
Direnç: 230 $

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku