Ethereum’da bu gerçekleşirse kısa vadede 440 dolar hedeflenebilir

0 1

Ethereum son birkaç gün ve hafta boyunca 390 dolarlık bölgede dolaşıyor ve bu fiyat seviyesinde oluşturulan ağır satış baskısı nedeniyle 400 doların üzerine çıkmaya çalışıyor.

Kripto para birimi şu anda 11 bin doların üstündeki bölgede işlem gören Bitcoin ile inanılmaz derecede sıkı bir korelasyon oluşturdu.

Analistler ETH’nin devam eden konsolidasyon aşamasının keskin bir yukarı doğru hareketle sonuçlanacağını tahmin ediyor. Hatta tanınmış bir analist Ethereum’un kısa vadede 440 dolara kadar yükselişe geçmeyi hedefliyor.

ÜNLÜ TRADER BİTCOİN HEDEFİNİ AÇIKLADI… TIKLAYIN

Ancak aynı analist Ethereum’un son dönemde Bitcoin ile kurduğu pozitif korelasyonu bir kez daha hatırlatarak ETH’nin bu potansiyel yükseliş trendi için BTCnin 12 bin dolar direncini kırması gerektiğinin altını çiziyor.

Bir başka popüler trader ise Ethereumun 0031 BTC civarında oluşturduğu güçlü desteğin kısa vadeli görünümünü destekleyebileceğini belirtiyor.

Ethereum şu anki 390 dolar fiyatıyla yüzde 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu geçen hafta kripto para biriminin ağırlıklı olarak işlem gördüğü yer.

Geçen cumartesi ETH gücünü kaybetmeden önce 415 dolara kadar yükseldi ve bazı büyük platformlarda 300 dolara kadar düştü. Ancak bu kayıpların çoğunu hızla telafi etti.

Bu noktadan sonra bir konsolidasyon aşamasının sancıları içinde kaldı. Her düşüş kripto para boğaları tarafından agresif bir şekilde satın alındı.

Analistler Ethereumun şu anki fiyatı olan 0.0334 BTCnin biraz altında olan 0.031 BTCnin üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece boğa bölgesinde kaldığını belirtiyor.

Bu seviye geçen hafta görülen keskin düşüş sırasında güçlü bir destek görevi gördü.

Yakın tarihli bir tweette bir trader “Bu seviye korunduğu sürece kısa / orta vadede düşüş olması zor” dedi.

Analist: ETH yakında 440 dolara yükselebilir

Kripto para biriminin kısa vadeli görünümü hakkında konuşurken bir tüccar Ethereumun 440 dolara doğru bir hareket görecek şekilde iyi konumlandığına inandığını belirtti.

Kısa vadeli görünümü için olumlu işaretler olarak yüksek zaman çerçevesinin 370 dolarlık desteğinin üzerinde kapandığına işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku