Ethereum’da 240-250 dolar seviyeleri test edilebilir

0 2

Etherum fiyatlarında yükseliş devam ediyor. Son fiyat hareketiyle birlikte günlük kazanç yüzde 10’lara vardı. Bu hareketle de son derece önemli bir direnç noktası olan 200 dolarlık kilit direncini yukarı doğru geçti. Bu yükseliş fiyatların bugün itibariyle 220 dolarlık seviyelere kadar yükselmesini sağladı. 

BİTCOİN TEKNİK YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Teknik olarak 200 ve 208 doların üzerine çıkılması yükselişi hızlandıran ana etkenlerden ve şu anki görünüm oldukça olumlu. Bu olumlu havanın devamı halinde kademeli de olsa 240-250 dolar seviyelerine doğru bir ivmelenme beklenebilir. 

Kripto paranın saatlik grafiğinden ise 215 ve 205 dolar civarında destekle oluşan iki önemli yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum’da bu hareket gözlenirken Bitcoin’de de ciddi bir yükseliş ivmesi var. Bu ivmenin devam Bitcoin’de 10 bin dolarlı seviyelerin test edilmesini sağlayabilir. Bitcoin fiyatındaki bu artıştan Etherum fiyatlarının da olumlu etkilenmesi beklenebilir.

Teknik göstergelere gelince

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD yükseliş bölgesinde yükseliyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda yükseliyor ve 70 seviyesinin oldukça üzerinde.
Destek: 212 dolar 
Direnç: 222 dolar
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku