Ethereum’da 160 dolar görülebilir. Ancak genel görünüm olumsuz

0 1

Ethereum ve çoğu büyük altcoin geçtiğimiz gün boyunca önemli ölçüde yukarı yönlü ivme kazandı.  BTCden biraz düşük performans gösterse de ETH 130 dolarlık bölge içindeki pozitif değerini geri kazanmayı başardı ve yükseliş belirtileri gösteriyor.

Önde gelen bir analist ETHnin yakın vadede 160 dolara ulaşana kadar artmaya devam edebileceğini belirtiyor. Ancak aynı analist orta vadeli fiyat hareketini engelleyebilecek birden fazla faktör olduğu uyarısında bulunuyor. 

Yazı yayına hazırlanırken Ethereum 134.20 dolarlık fiyatıyla yüzde 5in biraz üzerinde işlem görüyordu. Yakın zamanda görülen 127 dolar baz alındığında aslında bu kayda değer bir artış. 

Bunula birlikte dün kripto para piyasasının genelinde yaşanan düşüş hareketi birçok analist ve yatırımcıda Bitcoin ve diğer büyük kriptolarda ayın en düşük seviyelerini tekrar görülebileceği endişesi yarattı. 

Yaşanan son yükseliş ise alıcıların daha önce göründüklerinden daha güçlü olduklarına işaret ediyor. Bu da piyasaların yakın vadede daha fazla yükseliş yaşayabileceği ihtimalini gösterebilir.

Bir analist ise Ethereum için biraz farklı bir beklentiye sahip. Aynı analist Ethereum fiyatında belirli bir yükseliş olsa bile genel eğilimin hala aşağı oyduğuna inanıyor. Ona göre 120 dolarlı seviyelerin belirli bir yükseliş sonrasında tekrar görülmesi muhtemel… 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku