Ethereum yatırımcısı bu açıklamayı bekliyor

0 0

Ethereum’un kurucu ortağı Joseph Lubin bugün CNN’de yayınlanan First Move programına katılacağını duyurdu. Lubin TSİ 17.30’da başlayacak olan programda bazı önemli haberler açıklayacağını yazdı.

Aynı zamanda Ethereum uygulamaları geliştirme stüdyosu ConsenSys’un da başında bulunan Lubin “Hem ConsenSys hem de Ethereum için heyecan verici bir gün.” ifadesini kullandı.

Ethereum’un diğer kurucuları Anthony Di Iorio ve Vitalik Buterin gibi bir Toronto vatandaşı olan 55 yaşındaki Lubin Ethereum ile 2013 yılının Kasım ayında tanıştı.

Ethereum’un teknik belgesini okuyan Lubin 2014’ün ilk gününde Di Iorio ve Buterin’le konuştuktan sonra projeye destek vermeyi taahhüt etti. Kripto para sektöründeki çoğu insan onun en çok Ether sahibi kişi olduğuna inanıyor ve iddiaya göre Ether’lerinin toplam değeri milyarlarla ifade ediliyor. Bununla birlikte Lubin sattığı konusunda ısrarcı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku