Ethereum un Makro Görünümü Yükseliş İşareti Veriyor

0 1

Kripto para piyasası ile birlikte Ethereum son birkaç gün içinde konsolidasyon yaşıyor. Varlık 600 dolar seviyelerindeyken fiyat üzerinde bir etki yaratmadı. 

Söz konusu seviyenin üzerinde bir kırılmanın yaşanması ile yakın vadede daha iyi bir konumda yer alması bekleniyor. 

Bu seviyeyi geçemediği takdirde ise teknik zayıflıkların yaşanması kaçınılmaz gibi görünüyor. 

Ünlü bir yatırımcı ETHnin makro teknik görünümü ile ilgili olumlu bir sinyal vererek 1.200 dolar seviyelerinin yakın olduğunu belirtti.

Ethereum yatay ticaret sürerken Bitcoin ile konsolide oluyor 

Yazım sırası itibariyle 596 dolar olan Ethereum marjinal bir işlem görüyor.  Bu seviye son birkaç gündür işlem gördüğü bölgedir.

Bitcoinin 19.000 doların üzerinde güçlü bir destek elde etmek için mücadele ederken konsolidasyon aşamasına girildi. ETHnin fiyat hareketi üzerinde etkili olan Bitcoinin anahtar seviyesine verdiği tepki ETHnin 600 dolara verdiği tepkiyi de etkileyecek gibi görünüyor.

ETH 1.200 Dolara yükselebilir

Popüler bir yatırımcı Twitter aracılığıyla Ethereumun iki haftalık grafiğine dikkat çekerek teknik gücünün olağanüstü olduğunu söyledi. 

Bu doğrultuda ilerleyen süreçte ETHnin 1.200 dolar seviyesine doğru yükselerek yüzde 100lük bir artış yaşayacağı tahmininde bulundu.

Ethereumun orta vadede trendini etkileyeceği için Bitcoinin 19 bin doların üzerinde kalması gerekiyor.  

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku