Ethereum un fiyatı olması gereken değerin altında mı?

0 0

Kripto araştırma şirketi Blockfyre Ethereum ekosistemiyle ilgili 4 önemli veri paylaştı. Bunlar geliştirici faaliyeti gas kullanımı madenci bakiyeleri ve ortalama dolar yatırımını içeriyor. Şirkete göre dört metriğin tamamındaki olumlu eğilim ETHnin şu anki fiyatının gerçek değerinin altında olduğunu ortaya koyuyor.

Ethereum ağında gas kullanımı 23 Mayısta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.67 milyona yükseldi. Yüksek gas kullanımı Ethereum ağının daha fazla kullanıldığı anlamına geliyor ve bu ETHnin fiyatı için olumlu bir işaret.

BİTCOİN DÜŞÜŞ BÖLGESİNE GİREBİLİR! TIKLAYIN

Ethereuma yatırılan ortalama dolar yaşı ve madenciler tarafından tutulan ETH miktarları da 2018 balonu sırasında dibe düştükten sonra yeni bir zirveye tırmandı. Blockfyree göre madenci bakiyeleri 2018in başından bu yana iki kattan fazla arttı.

Şirket hem madencilerin hem de yatırımcıların 2018den bu yana ETH sahibi olduklarının ilginç olduğuna inanıyor ve bu da çoğunluğun mevcut fiyatların ETHyi satmaya değmeyeceğini gösteriyor.

Öte yandan geliştirici faaliyetleri 2018den bu yana önemli ölçüde arttı. Bu veriler günlük ETH fiyatlarından bağımsız olarak ürün geliştirmenin devam ettiği anlamına geliyor. Geliştirme faaliyetini son derece yükseliş bir durum olarak kaydeden şirket Ethereum 2.0ın başarıyla tamamlanmasının ve DeFi pazarının büyümesinin ETHnin fiyatı için önemli katalizörler olacağına inanıyor.

Ethereum (ETH) haberler yayınlandığında 201 dolardan işlem görüyor. Ethereumun önünde büyük bir sınav var. Piyasa değeri ile Bitcoinden sonra en büyük kripto para birimi Ethereum 2.0 ile tamamen yenilenecek. Ethereum 2.0ın önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesiyle Ethereumun saniyedeki işlem kapasitesinin 12-15 ila 2000lere ulaşacağı belirtiliyor. Bu geçişin başarısı şüphesiz Ethereuma çok şey getirecektir. Başarısızlık da size çok pahalıya mal olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku