Ethereum teknik analizi 31 Ocak

0 2

Ethereum fiyatı yüzde 5ten fazla arttı ve ABD doları karşısında 180 dolarlık kilit direnç alanını kırdı. ETH 187 dolara kadar işlem gördü ve şu anda ufak bir düzeltme yaşıyor.

Ethereum birçok olumlu işaret gösteriyor ve son zamanlarda ABD doları karşısında 180 doların üzerine çıktı. Fiyat 170 dolarlık destek ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde kaldı.

ETH / USDnin saatlik çizelgesinde 182 dolar civarında destekle yeni bir yükseliş trendi çizgisi var. Bitcoin fiyatı hala 9 bin 500 dolar seviyesine yakın güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Aşağı yönde 178 ve 180 dolar seviyelerinin yakınında Ethereumun için birçok destek var. Aynı grafikte 182 dolara yakın destekle yeni bir yükseliş trendi çizgisi de var.

Boğalar 178 dolar destek seviyesini savunamıyorsa 175 doların altında daha büyük bir aşağı yönlü düzeltme riski vardır. Mevcut trend için ana destek şu anda 170 dolar seviyesine yakın.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD boğa bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda düşüş seviyesiyle 50 seviyesine doğru düzeltiyor.
Destek: 178 $
Direnç: 188 $

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku