Ethereum tabanlı kripto oyununda gerçek altın zamanı…

0 1

Ethereum tabanlı Pokemondan esinlenen bir oyun olan Axie Infinity oyuncuların gerçek altın kazanmasına olanak sağlıyor. 

Ethereum tabanlı oyunun geliştiricileri Digixin yerel altın destekli DGX tokeni için toplanabilen ve değiştirilebilen özel Axie-DGX tokenlerini oyuna tanıtmak için Digix ile ortaklık kurdu.

Axie Infinitynin kurucu ortağı ve CEOsu olan Aleksander Leonsard Larsen ” Bu girişim kazanma oyunu anlatımını yeni zirvelere taşıyor dedi ve ekledi: “İlk kez oyuncular sadece bir oyun oynayarak gerçek altın kazanacak. Kullanıcılara fayda sağlayan ve ödüllendiren kullanıcı odaklı deneyler blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandıran en önemli anahtardır.”

Digixin kurucu ortağı ve CEOsu Sean Jie ise ” Axie Infinity ile olan bu işbirliği sadece Digix için değil aynı zamanda dijital altının büyümesi için de önemli bir kilometre taşıdır ve oyun da dahil olmak üzere bir dizi endüstride faydaları vurgulanıyor” dedi. Ardından “Zaman içinde test edilmiş güvenli bir varlık olan altın tarafından desteklenen bir oyun içi para birimi sağlayarak altın erişimini demokratikleştirme ve dijital altın için yenilikçi kullanım durumlarını sergileme vizyonumuza sadık kalıyoruz” açıklamasını yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku