Ethereum konferansındaki koronavirüs vakası 13 e yükseldi

0 0

EthCC Katılımcıları Paristeki EthCC (Ethereum Topluluk Konferansı)nın kurucularından ve Londradaki hackathon ETHLondonUKa katılan bir girişimin 11 Martta yeni bir koronavirüs enfeksiyonu bildirdiğini açıkladı.

BU KONFERANSA KATILANLAR DİKKAT! 7 KİŞİ DAHA BELİRLENDİ… TIKLAYIN

Test sonuçlarını ve her etkinliğe katılımı özetleyen bir elektronik tablo yayınlandı. Sayfada enfeksiyonu ilk kez bildiren Torustan Zhen Yu Yong da dahil olmak üzere 13 kişinin enfekte olduğu belirtiliyor.

China Blockchain Media Starball Daily bu sayfanın Josh Stark olduğunu bildirdi [@ 0xstark] Twitterda paylaştığı bildirildi.

Çalışma sayfası herkes tarafından görülebilir ve katılımcıların isimleri ve test sonuçları semptomların tarihi konferansın her etkinliğine katılım durumu enfekte olmuş kişilerin belirtileri hastaneye yatırılıp yatırılmadığı tedavi edilip edilmedikleri vb. mesajlar temelinde organize edilmiştir.

Bir testin varlığı veya yokluğu “test sonucu yok” “test başvurusu” veya “test reddedildi” yanı sıra “pozitif” veya “negatif” olarak sınıflandırılıyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku