Ethereum, kısa vadede 420 doları görebilir

0 0

Tüm kripto para birimleri ile birlikte Ethereum da son 12 saat boyunca bazı türbülanslarla karşılaştı.

Boğalar dün piyasayı sıkı bir şekilde kontrol etti. BTC ve ETHyi uzun bir süre boyunca fiyat hareketlerini baskılayan direnç seviyelerini aşmaya zorladı.

Geçen hafta başlarında güçlü bir rededilme ile karşılaşan fiyatın etrafında olan 380 Dolar ETHnin direnç seviyesi oldu.

Boğalar ETHye karşı dezavantaj görmeye devam ederken bir analist ETHnin teknik görünümünü parlak gördüğünü ve 420 Dolara dahi bir hareketin yakın olduğunu söyledi.

ETH 380 Dolarda reddedildi

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum 360 Dolarlık mevcut fiyatıyla % 7nin biraz altında işlem görüyor. Bu bir gecede belirlenen 390 Dolarlık son yüksek seviyelere kıyasla kayda değer bir düşüşe işaret ediyor ve alıcılar momentumunu devam ettiremiyor.

Bu gerileme Bitcoinin 10600 Dolardan 10.200 Dolar seviyesine düşmesi ile birlikte gerçekleşti.

Kısa vadede güvenilmez bir konumda duran ETHnin önümüzdeki birkaç saat içinde yakın vadeli seyrini belirleyecek tablo hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

ETH devam eden düşüşe rağmen yükseliş için hazırlanıyor

Bir analist Ethereumun teknik görünümü ile ilgili olarak yakın vadede daha fazla yükseliş görmek için iyi bir konuma sahip olabileceğine inanıyor.

Son reddedilmenin beklenen bir şey olduğunu söyleyen analist BTCnin 10.200 Doların üzerinde devam etmesi ile ETHyi daha da artırabileceğini belirtti.

BTCnin devam etmesine izin verin ki 420 Doları görelim.

Önümüzdeki birkaç saat gerek Bitcoin gerekse Ethereum için oldukça önemli çünkü devam eden bir zayıflık haftayı düşük kapatmalarına ve önümüzdeki hafta için bir düşük bir başlangıcı beraberinde getirecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku