Ethereum için çılgın tahmin: 2 bin dolar

0 28

Yükselen bir trendle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) temelleri yakın bir fiyat artışına işaret ediyor. Bitcoinin madencilik ödülleri 20 milyar dolar iken ağ güçlü bir sağlık durumu kaydediyor.

Bitcoin Jack analistleri 2020nin 4. çeyreği veya 2021in başı için 2000 dolarlık bir Ethereum fiyatı öngörüyor.

Yetkililer tarafından yapılan soruşturmalar nedeniyle işlem platformları BitMEX ve OKExin karşı karşıya kaldığı ciddi önlemlere rağmen Bitcoin ve Ethereumun temelleri güçlü kalıyor. Her iki blok zinciri yakın bir fiyat artışına işaret eden rekor faaliyet anlarında.

Benimseme Bitcoin fiyatını artırıyor

Araştırma firması Arcaneden gelen bir rapor Bitcoinin 11.000 $ lık direnci bir kez daha kırmasının ardından piyasa duyarlılığında olumlu bir değişiklik olduğunu ortaya koydu.

Arcane iki gün önce Korku ve Açgözlülük Endeksinde 50ye yükselen bir değişiklik kaydetti ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi onu “korku bölgesinin dışına” yerleştirdi.

 Bu Bitcoin hash oranındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan saniyede 140 exahash (EH / s) ile birleştirilir. 2020nin başlangıcından farklı olarak Bitcoin hash oranı % 36 arttı.

 Bitcoinin temellerindeki artışın arkasındaki ana sebep yüksek benimsenme seviyeleri gibi görünüyor. MicroStrategy ve Square gibi şirketlerin yatırım duyuruları olumlu bir etki yaptı. Analist Chris Russi bunun ağ faaliyetinin sağlığını gözden geçirerek kanıtlandığını söyledi.

Günlük aktif Bitcoin adres sayısı BTCnin tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştığı 2017 yılına göre daha yüksek seviyelerde ve günde bir milyon aktif adrese ulaşıyor. Ayrıca işlemler ve transferler yıl başından beri artmaktadır. Madencilik ve blok ödülleri 20 milyar dolardır.

Kısa vadede Ethereum 2.0 tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşacak

Bu yükseliş eğilimi doğrultusunda Ethereum Blockchain.coma göre yatırımcılarının % 68inin ETHnin mevcut fiyatından (365 $) kar sunmasıyla takip ediyor. ETH bir yılda son üç ayda % 105.96 ve % 57.06 artış gösterdi. Yukarıdakiler i Ethereum’un ağ hash oranındaki artışa yansımıştır.

Ethereum hash oranı günlük ortalama saniyede 262.450den fazla terahash ile yüksek seviyelerde. Analiz firması Glassnode Ethereum ağının hash oranının yıl başından bu yana % 80 arttığını gösteriyor. Bitcoinden farklı olarak Ethereumun temellerini güçlendirmek için birden fazla nedeni var gibi görünüyor.

İlk olarak Ethereum 2.0 aşama 0ın piyasaya sürülmesi çok yakın. Adam Cochran gibi analistler güncellemenin bir ETH tedarik şokuna neden olacağını belirtti. Ek olarak DeFi Pulsea göre 11 milyar dolar olan Ethereumda DeFi sektörünün ortaya çıkışı. Ethereum ağının temellerine ve sağlığına bakıldığında analist firması Santiment Ethereumun aşağıda gösterildiği gibi art arda altıncı ay “yükseliş sapması” na girmesini bekliyor.

Bu anlamda yatırımcı Bitcoin Jack Ethereumun fiyatı için tüm zamanların en yüksek seviyesini öngördü. Tüccar Twitter hesabı aracılığıyla kripto para biriminin bu yılın sonunda veya 2021in başlarında iki “imkansız olmayan” olasılık olarak 2000 $ a yaklaşabileceğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku