Ethereum fiyatı fırladı, işlem ücretleri çöktü

0 1

Merkezi olmayan finansmanda (DeFi) yükselen son ayağın aniden durma noktasına gelmesinden sonra Ethereum işlem ücretleri düşüyor. Ağda işlem yapmak için ödeme yapmak yine de 2020nin başında olduğundan daha büyük bir siparişe mal oluyor. Bu uzun vadede hala çözümlere ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor.

Ethereum işlem ücretleri rekor bir günden sonra çöküyor

Dün Ethereum işlem ücretleri işlem talebindeki rekor bir akış nedeniyle tavan yaptı.

Yazarın tweet attığı gibi Ethereum işlemlerinin “gas fiyatı” 277 Gweiyi geçti ardından aynı  akşam 350 Gweiyi geçti. Bağlam açısından bu karmaşık DeFi işlemleri yapmak istiyorsanız ETH göndermenin 250 dolar bir ERC-20 token göndermenin 5 dolar Uniswapta token ticareti için 10 dolar ve çok daha fazlasına mal olduğu anlamına gelir.

Blockchain analitik firmaları aynı anda Ethereum ücretlerinin çok yüksek olduğunu madenci ödüllerinin yüzde 70inin yalnızca işlemlerden geldiğini bildirdi. Normalde bu özellikle ayı piyasalarında yüzde 10-20ye yakın seviyelerde oluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku