Ethereum fiyat tahmini

0 25

Ethereum 400 dolar aralığında kısa süreliğine işlem gördükten sonra 300 dolara geri döndü. Bu fiyat hareketi Bitcoinin 12.000 doların üzerindeki dalgalanmasıyla birlikte gerçekleşti. Ayrıca Ripple 0.30 doların üzerine çıktı. ETH/USD 400 doların üzerinde yeni bir seviyeye yükseldi. Coinbase verilerine göre yıkıcı düşüş gerçekleşmeden önce yıllık en yüksek 416.48 dolar seviyesinde işlem gördü.

Ethereum mevcut durum itibariyle 2019un en yüksek seviyesi olan 361 dolardan biraz daha yüksek olan 373.74 dolardan işlem görüyor. Bu seviyedeki desteğin alıcıların 400 dolara yükseliş eğilimi göstermeye odaklanmasıyla devam etmesi bekleniyor. 380 dolarda beklenen direncin kırılması durumunda 400 doların üzerindeki kazançların gerçekleşmesi mümkün görünüyor.


                                                                                                       ETH-USD günlük grafik 

Yukarıdaki RSI pozisyonunda görüldüğü üzere teknik olarak Ethereum boğaların elinde. 400 doların üzerindeki seviyelerin tersine dönüşü 88den 85e kadar olan RSI düşüşüne yansıyor. Elliot Wave Oscillatorun yükselişte olması kazançların yakın vadede devam edeceğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku