Ethereum (ETH) Rekor Tazeledi! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

0 5

Ethereum (ETH) yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyerek rekor tazeledi. Ethereum ağının yerel kripto para birimi olan ETH’nin fiyatı bugün erken saatlerde rekor seviyelere yükseldi.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 6 artış göstererek 2034 dolar seviyesine ulaştı.Ethereumun yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirlemesiyle birlikte piyasa değeri de artış gösterdi. CoinMarketCap verilerine göre Ethereum yazım itibari ile 2012 dolar fiyat seviyesine ve 231 milyar dolar piyasa değerine sahip. Ethereum fiyatındaki artış Ethereum ne kadar sorusunun sıkça sorulmasına neden olurken, sosyal medyada ilgi dikkatlerden kaçmadı.

Ethereum Twitterda Trend Topic Oldu!

Rekor tazeleyen Ethereumun 2000 dolar seviyesini geçmesi ile birlikte Twitterda gündem Ethereum oldu. Şu an itibari ile 34.300 tweet ile Twitterda gündemde en çok konuşulan konular arasında Ethereum lider konumda yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku