Ethereum da teknik anlamda bundan sonra neler olabilir?

0 0

Ethereum oranı istikrarlı büyüme sonrası hafif düzeltme hareketi içine girdi… Kripto para birimi son dönemde 214.17 dolar düzeyilerinde işlem görüyor.

D1de parite bir yükseliş eğiliminde. Şu anda yüzde 61.8 Fiboyu tekrar test ediyor. Seviyeyi kırarsa yükselen kanal içerisinde daha fazla büyümeden bahsetmek mümkün. Büyümenin potansiyel amacı hala 240.00 dolar seviyesinde. MACD geçen hafta oluşan Golden Cross üzerinden işlem görmeyi sürdürüyor. Histogram sıfırın üzerinde ve yükselişin devam ettiğini gösteriyor.

BİTCOİN İÇİN 50 BİN DOLAR TAHMİNİ… TIKLAYIN

H4te parite yükselen kanalın içinde büyümeye devam ediyor. Alt sınırdaki sıçrama fiyatı % 61.8 Fiboda direnç seviyesine getirdi. D1de olduğu gibi bu noktanın kırılması da tekliflerin yükselmesine izin verecektir. Stokastik büyümeyi doğrulayan Golden Cross üzerinden işlem görmeye devam ediyor. Yükselişin amacı ise hala 240.00 dolardır.

Bu hafta ETHNİN ticaret hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı. Yılın başından bu yana büyük pozisyonların hacmi 1.63 milyon ETHYE ulaştı. Yatırımcılar bunun altcoinin daha da büyümesi anlamına gelebileceğini düşünyor. BTCdeki halving etkinliğinden sonra kripto piyasası  ETHYE odaklandı. Yatırımcılar ETH 2.0 networkünün test edilmesi ve uygulanması hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek istemektedir.

Platformda ETHNİN ikinci versiyonuna geçmenin piyasayı BTC halvingden daha fazla etkileyeceği kanısındadır. Gerçek şu ki ağın güncellenmesi için var olan birtakım temel özellikler kullanıcılar için koşulları değiştirecektir. Bu konuda normal olmakla birlikte hala bir belirsizlik hakim.

Ethereum 2.0da aynı anda birkaç önemli hususun gerçekleştirilmesi gerekir. İlk olarak güncelleme ölçeklenebilirlik sorunu öyle veya böyle çözülecektir. Bu iyimser yatırım gelişmesi networkün kapasitesini saniyede 1000 işleme kadar arttıracağı anlamına gelmektedir. İkincisi algoritma  Proof-of-Workten Proof-of-Stake olarak değişecektir. Üçüncüsü ise mevcut bloklar arasında işlemleri ve akıllı sözleşmeler dağıtan sharding sistemini tanıtmayı planlamaktalardır.

Tüm bunları bir bütün olarak değerlendirirsek yüksek ihtimalle ETH oranının artmasının sebebi olarak da bu gösterilebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku