Ethereum da son durum

0 0

Dün akşamdan önce Bitcoin Ethereum ve toplu kripto piyasası haftalarca devam eden bir konsolidasyon aşaması geçirdi.

Çoğu büyük kripto para birimi tarafından görülen gecelik düşüş bu konsolidasyon kanallarının alt sınırlarını kırmalarına neden olsa da alıcılar hala birkaç kilit seviyeyi savunuyor.

Ethereum daha önce olumlu bir güç yaşadığı halde Bitcoine olan bağımlılığı onu bugün tüm kripto pazarının gördüğü zayıflığa yatkın hale getirdi.

Bununla birlikte bir teknik gösterge 200 dolara ulaşana kadar devam edeceğini gösteriyor.

Bu onu önemli bir destek seviyesinin altına zorlayacak ve potansiyel olarak önümüzdeki haftalarda kayda değer bir düşüş trendi başlatacak.

Tüm kripto piyasası içerisinde Ethereum düşüş gösterdi

Ethereum şu anki fiyatı olan 222.65 dolar ile % 6nın biraz altında işlem görüyor. Bitcoin ticaret çiftine karşı % 2den fazla azaldığı için son 12 saat boyunca bazı zayıflık belirtileri de gösteriyor.

Bu son düşüşün onu önceki ticaret aralığının alt sınırını işaret eden seviye olan 230 doların altına zorlaması bu zayıflığın yakın vadede daha da uzayacağı sinyalini veriyor.

Bir analist 215 doların yukarıda tutulması için önemli bir seviye olduğunu açıkladı. Bu aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi Mayıs ayının çoğunda önemli bir direnç bulduğu nokta civarında seyrediyor.


ETH yakında neden 200 dolara dönebilir ?

Ethereumun önümüzdeki günlerde ve haftalarda dikkate değer bir düşüş kaydetmeye hazır olduğunu öne süren saygın bir teknik gösterge bulunuyor.

Diğer önemli bir analist bir tweette bu teknik gösterge hakkında konuştu ve ETHnin dikkate değer bir destek bulmadan önce 200 dolara çıkacağını ve Bitcoinin yakında 8.500 dolar olabileceğini açıkladı.

Aşağıdaki grafiğe işaret ederek “BTC ve ETH hedefleri oldukça net. 8.5 ve 200. Bunu düşünmenin başka bir yolu: HH geri çekilme / ortalama geri dönüşten daha az olası ”dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku