Ethereum da ibre tersine dönebilir mi?

0 0

Ethereum yatırımcısını üzmeye devam ediyor. Aşağıda PrimeBit 1 günlük grafiği görüyorsunuz. Dikkat edilebileceği gibi fiyatlar 141 doların da altına geriledi. Sadece Etherum için değil aslında asıl sorun. Çünkü Aralık ayının ilk iki günü kripto para boğaları için hayal kırıklığı yarattı.

Uzun pozisyonlara sahip traderlar’ın Etheremu fiyatları için beklentileri oldukça geride kaldı. Zira aynı traderlar Ethereumun en azından 200  hatta 300 dolarlı seviyelere yükselebileceğini düşünüyorlardı. Ancak fiyatlar beklentilerin çok altında kaldı. Beklentiler arasındaki 300 dolar oldukça iyimser bulunuyordu zaten. Bu beklentiler Haziran 2019da tahminleri. Görünen o ki beklentiler ve gerçekleşenler arasında ciddi fark var.

Öte yandan geçmiş deneyimler ve fiyat hareketleri Ethereum cephesinde geleceğe umutla bakılmasını sağlıyor. Zira bu ve kripto vadeli işlem piyasalarındaki durum yükseliş senaryosunun hala mümkün olduğunu gösteriyor. Öyle ki Ethereumun önümüzdeki dönemde 400 dolara geri dönme olasılığını engelleyen zor bir teknik işaret yok gibi.

Kripto para traderları vadeli piyasalara özellikle PrimeBite dikkat etmeli. Ethereum sözleşmeleri ticaret platformları size sadece tahminleri değil gerçek işlemlere dayalı gerçek eğilimleri gösteriyor.

Şu da unutulmamalı özellikle kripto para sözleşmeleri blockchain topluluğu arasında giderek daha popüler hale geliyor. P2P işlem platformları popüler CFD brokerlarına mükemmel alternatifler sunuyor. Hiçbir spread yatırımcıyı çekmez likiditesini arttırmaz ve kripto para birimi fiyatlarının geleceği hakkında iyi bir bilgi vermez.

Vadeli işlemlerin standart piyasaların üzerinde işlem görmesi durumunda bu fiyatların artması için güçlü bir işaret olabilecek bir “boşluk” açabilir. ETHUSD düşerse veya bu boşluk genişlerse yeni kazanç fırsatları oluşabilir.

2019’da Ethereum dört milyon aktif adres ve toplam 20 milyon yeni hesap ekleyerek temellerini güçlendirdi. Topluluk 520’den fazla Ethereum uygulamasının hayata geçirildiğini bildirdi. Bu yılsonunda toplam sayıyı 2 bin 700’den fazla yapacaktır.

Topluluğun kendisi çok güçlü. Popüler akıllı sözleşme araç takımı Truffle ayda 25 bin artışla daha sık indirildi. Ethereum fiyatları şu anda ciddi düşük seviyelerde seyrediyor. Göstergeler ve beklentiyer Etpereum’un 2020 seneside toparlanabileceğine işaret ediyor. Her ne kadar olumlu senaryolar çok olsa da aksi durum senaryosu her zaman var olmalı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku