Ethereum da göstergeler düşüşe işaret ediyor…

0 0

Göstergeler yaklaşmakta olan düşüşe işaret ediyor. Ethereum buna karşı koyabilir mi? Bitcoin (BTC) son düşüşünden sonra 7 bin 500 dolara yükselirken Etheruem (ETH) boş durmuyor. Üst altcoin fiyatı % 1.43 arttı. Piyasadaki genel durum ne boğaların ne de ayıların kontrolünde olmadığından farklı aynı zamanda.

Ethereum için bir sonraki durak nerede?

ETH yine düşüş eğiliminin varlığına işaret eden hareketli ortalama seviyesinden çekildi. RSI değerleri kırılmış çizginin tabanını test ederek destek hattından geçti.

İlk hedefte 120 dolarlık bölgeye bir düşüş yaşanması bekleniyor. Bu alanın kırılması durumunhda 1000 dolar seviyelerine doğru ber geri çekilme yaşanması muhtemel..

4 saatlik grafiğine baktığımızda ise satıcıların ağırlıklı olarak  150 dolar seviyesinde bulunduğu gözleniyor. Kısa vadeli olarak 120 dolara kadar devam eden bir düşüş beklenebilir.

Düşüş lehine ek bir sinyal RSI göstergesindeki aşağı yönlü trendden bir başka sıçrama olacak. Aşağı inen hareketin alt sınırının yıkılmasıyla düşüşün bu kanalın genişliğinde devam edeceği göz ardı edilemez.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku