Ethereum da bu noktalar önemli destek seviyeleri

0 0

Ethereum fiyatları yüzde 10a yakın değer kaybetti ve ABD doları karşısında 255 dolar seviyesinde bulunan destek noktasının da altına geriledi. Bu görünümün devam etmesi durumunda ETH fiyatı düşmeye devam edebilir. Bu gerçekleşirse 230 ve 225 dolar seviyelerinde bulunan destek noktalarından tepki verme ihtimali var.

Ethereum büyük ölçüde düşüyor ve son zamanlarda ABD doları karşısında 255 ve 250 dolar seviyelerinde bulunan destek seviyelerinin altına gerildi.

Fiyat şimdi 230 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor. Bu noktanın özelliği önemli destek seviyelerine yakın olması.

ETH’nin saatlik çizelgesinde253 dolarlık destekle büyük bir aşağı yönlü kanalın altında bir kırılma oldu.

Ethereum’da bu seyir yaşanırken Bitcoin fiyatı da geriliyor ve 9 bin 250 dolar seviyesinde bulunan destek noktasının da altına geriledi.

ETH fiyatı 230 dolarlık desteğinin de altına gelmesi durumunda ilk aşamada 220 dolar seviyesine kadar bir geri çekilme beklenebilir

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD artık düşüş bölgesinde güç kazanıyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şimdi düşüş seviyesiyle 40 seviyesinin oldukça altında.

Destek: 230 dolar

Direnç: 250 dolar

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku