Ethereum çok yakında daha da yükselebilir

0 0

Geleneksel piyasalar ve Bitcoin son zirvelerinden sert düzeltmeye maruz kalırken Ethereum iyi tutundu. Uniswap’ın UNI tokeninin piyasaya sürülmesinden bu yana değer kazanmaya devam eden ETH bu ayın başlarındaki en düşük seviyelerden yüzde 20 yükseldi. Ethereum önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye hazırlanıyor olabilir.

Blok zinciri analiz firması Santimentin 17 Eylülde bildirdiğine göre veriler Ethereum’un önümüzdeki günlerde yükselişini sürdürmeye hazırlandığını gösteriyor.

Verilere göre ETHnin fiyat hareketi ile Ethereum ağındaki günlük aktif adres sayısı arasında bir farklılık oluşuyor. Böyle bir ayrışma en son ETH’nin son haftalardaki yüzde 20lik güçlü yükselişinden önce görüldü. Bu aynı zamanda Ağustos’tan bu yana ilk olumlu sapma olarak kayda geçti.

Blocktown Capitalden Joseph Todaro DeFinin Ethereumun daha da yükselmesini sağlayacağını savundu. Todaro; “2017de yeni kripto para ihraçları (ICO) ETHyi 100 milyar dolarlık piyasa değerinin ötesine taşımaya yardımcı oldu. Bu sonraki döngüde Defi muhtemelen ETHyi 1 trilyon dolarlık piyasa değerine çıkarmaya yardımcı olacak” ifadelerini kullandı. Öte yandan Ethereum işlem ücretlerinin önemli ölçüde yükselmesi kısa vadede endişe yaratabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku