Ethereum, 295 Dolar olabilir

0 0

Ethereum bugün 340 Dolara gerileyerek en yüksek seviyelerden önemli bir düşüş yaşadı.

Bununla birlikte bu seviyelere düştükten sonra inşa ettiği yukarı doğru momentum durmaya başlıyor. Bunun ise yakın vadede daha fazla düşüşe işaret ettiği öngörülüyor.

Bir analist özellikle bu seviyedeki büyük satın alma baskısının onu açık bir orta vadeli fiyat hedefi haline getirdiğini belirttiği için yakın vadede 295 Dolara doğru bir hareket beklediğini söyledi.

Kripto para biriminin sözü geçen seviyelere düşmesi durumunda güçlü bir savunma ile birlikte ETH yakın vadede daha yüksek bir seviyede bulunacak.

Satış baskısının artışıyla birlikte Ethereum güçlü bir destek bulmak için mücadele ediyor

Haber yazımı sırasında Ethereum 353 Dolarda yer alarak % 8.5in üzerinde işlem görüyor. Bu durum dün belirlenen yaklaşık 400 Dolarlık yükseliş sonrası ciddi bir düşüş gerçekleştiğini gösteriyor.

Bu sabah 332 Dolardaki ETH 360 Dolara kadar yükseldi. Bu alandaki direncin güçlü olması nedeniyle ETHnin zayıflık belirtileri sürüyor.

Analistler bu durumun ETH ve diğer kripto para birimleri için önemli ölçüde büyük bir düşüşün başlangıcı olduğunu düşünüyor.

ETH 295 Dolar olacak

Analistlerden biri Twitterda ETHnin yükselmeden önce 295 Dolara düşeceği ihtimaline yer verdi.

“ETH / USD: Gerçek şu ki yaklaşık 295 Dolarlık bölgemiz haftalık artı zaman dilimlerinde sahip olduğumuz en güçlü destek seviyesidir bu büyük bir satın alma bölgesi olabilir.

Bitcoin 10.000 Doların altına düştüğü takdirde ETH de buna bağlı olarak ilerleyen dönemlerde düşüş yaşayacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku