Ethereum 170 doları kıramazsa, 162 doların altına düşebilir

0 0

Ethereum 170 doların üzerindeki seyrini devam ettiremedi ve Bitcoin’in 8 bin 700 doların üzerindeki serine benzer bir şekilde geriledi. ETH fiyatı şu anda düşüyor. Bu düşüşte 162 dolar kritik bir destek noktası. Bu seviyeyi aşağı kırması Ethereum fiyatlarının daha aşağı seviyelere gerilemesine neden olabilir.
Ether fiyatı ABD Doları karşısında 165 doların altında bir düşüş bölgesine geçmeye başladı.

Bitcoin fiyatı düşüyor ve 8 bin 640 dolar destek seviyesinin altında işlem görüyor.

Bu haftanın önemli düşüş eğilimi çizgisi hala ETH / USD saatlik grafikte 168 dolar civarında dirençle aktif durumda.

Ayılar yakın vadede 162 doların ve 158 doların altına düşerse parite büyük ölçüde düşebilir.

İlk temel destek 162 dolar seviyelerinde bulunuyor. 162 dolarlık desteğin altında bir kırılma olursa ETH fiyatı belki de 158 dolarlık desteğin üzerinde kalmak için mücadele edebilir.

Bunun gerçekleşmesi durumunda Ethereum ayılarının kontrolü ele geçirmesi ve fiyatı 155 doların altına çekmesi muhtemel. Bu noktanın altında ise bir sonraki hedef 150 dolarlık destek seviyesi olabilir.

Genel olarak ETH 170 dolar civarında birkaç büyük direnci kırmak için mücadele ediyor. Fiyat yavaşça düşüyor ve boğalar fiyatı 170 doların üzerine çıkarmazsa 162 doların altına düşebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD düşüş bölgesinde yavaş yavaş artıyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI düştü ve şimdi 50 seviyesinin oldukça altında.
Destek: 162 dolar
Direnç: 170 dolar

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku