Ethereum 155 doları görebilir

0 0

Bitcoin fiyatının kritik bir noktadan geçmesine rağmen Ethereum alıcıları konsolidasyonun temelini korumaya çalışıyor. Şimdiye kadar Ethereum fiyatı bunun ötesine geçmedi. Bu durum Ethereum alıcılarının fiyatı daha iyi koruduğunu gösteriyor. Ancak düşüşün devam etmesi ve 155 dolarlık testin olması çok yüksek.
Günlük zaman dilimini inceleyerek büyüme sürecinde alıcıların nispeten küçük hacimlere sahip olduğunu görüyoruz. Buna göre mumlar halsiz ve pasif görünüyor. Fiyat düşüşüne daha fazla hacim eşlik ediyor ve mumlar kendinden emin görünüyor. Bu nedenle bize göre 177 dolarlık atılım bir zaman meselesi. Ethereum fiyatı 177 dolar kırıldıktan sonra düşüşün hızlanması oldukça muhtemel. Bu yüzden hafta sonuna kadar 155 dolarlık fiyatı görmemizin gerçek bir senaryo olduğunu düşünüyoruz.

4 saatlik süre konsolidasyonun 6 Kasımdan bu yana nasıl değiştiğini açıkça gösteriyor:
Başlangıçta alıcılar yerel trendlerini düzenlediler şimdi satıcılar trendlerine kritik bir noktaya yaklaştı.

Alıcıların marjinal pozisyonları çizdiğimiz formasyonda hareket etmeye devam ediyor ve şimdi kamanın alt trend çizgisine geçiyor:
Bu çizgiyi kırarsak Ethereum fiyatı keskin bir şekilde düşecek ve panik düşüşünde destek seviyeleri çalışmayabilir.

Satıcılar “Yavaş yavaş biri uzaklara seyahat eder” oyunu oynamaya devam ediyor ve yavaş yavaş marjinal konumlarını yükseltmeye çalışır bu durum olumsuz havayı değiştirir:
Dalga analizine göre 175 dolar fiyatındaki fiyat Fibonacci 0.618 düzeyinde kritik bir noktadan geçiyor:

Alıcılar bu noktayı tutmazsa düşüşün devam etme olasılığı 169 dolar ve nihai hedef 159 dolar.
Genel olarak 30 Eylül’de başlayan alıcıların saldırısı oldukça pasif görünüyor ve mevcut düşüş oldukça doğal. Bu yüzden satıcıların saldırılarını nasıl bitireceğini bekliyoruz. Ve alıcıların trendlerini devam ettirmek için daha agresif bir büyüme organize edip edemediklerini takip edin.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku