Etherem’da 144 dolar seviyesi belirleyici olacak

0 0

Geçen ayın sonunda Ethereum 158 dolar seviyesinde bulunan destek noktasının altına sarktı. Daha sonraki hareketlerde ise bu seviyede bir tepe noktası oluşturdu kendine. Ancak bu noktanın aşılamaması devamında bir düzeltmenin gelmesine neden oldu… 

Düzeltmeyle birlikte 152 dolar seviyesinde bulunan destek noktasının da altına gelindi. Bununla beraber 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) çok altında kaldı. 

Yine de 144 ve 145 dolar seviyeleri teknik açıdan tepki alımlarını gelmesi muhtemel bölge gibi gözüküyor. Ayrıca 132 dolarlık düşük seviyeden 158 dolara yükselen yukarı hareketin yüzde 50 Fib geri çekilme seviyesi destek görevi görüyor.

Yukarıdaki tablo Ethereum fiyatının 144 dolar civarında önemli bir destek üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor. 144 dolar desteğinin altında düşüş eğilimi olmadığı sürece 152 ve 158 dolar direnç seviyelerinin üzerinde güçlü bir ralli şansı yüksek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku