Analist: Ethereum Rakibi Altcoin 2022’ye Damgasını Vuracak

1.671

Geniş kitleler tarafından takip edilen popüler bir kripto analisti olan Altcoin Sherpa önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ile rekabet eden altcoin’ler arasında büyük bir yükseliş kaydedecek olanları inceliyor. Analistin yükseliş öngördüğü altcoin’ler arasında Cosmos (ATOM) ve Terra (LUNA) yer alıyor.

Analiste göre Ethereum rakibi Cosmos büyük bir artış gösterecek

Altcoin Sherpa olarak bilinen popüler analist ve trader, 169.500 Twitter takipçisine hem ölçeklenebilirlik hem de birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış bir Blockchain ekosistemi olan Cosmos (ATOM)’tan büyük şeyler beklediğini söylüyor. Trader, geçen yılın Nisan ayında hayata geçirilen projenin Blockchain’ler Arası İletişim protokolünden (IBC) etkilendiğini ve ATOM’un 2022’nin en iyi performans gösterenlerinden biri olmasını beklediğini söylüyor. Ünlü trader altcoin’e ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Muhtemelen bu konuda geç kaldım. Ancak Cosmos’un 2022’de gerçekten büyük bir şeye sahip olacağını düşünüyorum. İnşa edilen çok sayıda ilginç şey var ve gelecekte IBC hakkında söylenecek çok şey var. Bence bu kesinlikle ileriye dönük izlenmesi gereken bir şey.

Piyasa değerine göre 20. sırada yer alan Cosmos son 24 saatte yüzde 8,13’lük düşüşle 30 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte ATOM, genel kripto piyasalarının 24 Şubat’ta yeniden çökmesinden bu yana etkileyici bir şekilde yüzde 45,7’lik bir artış kaydetti. Altcoin Sherpa, ATOM tartışmasını Bitcoin (BTC) fiyatının dramatik bir şekilde düşmesi durumunda neler olabileceğine dair bir uyarıda bulunarak sonlandırıyor. Analistin konuya ilişkin uyarısı ise şu şekilde:

Teknik analiz açısından, eğilimin daha düşük zaman dilimlerinde iyi göründüğünü düşünüyorum, üstel hareketli ortalamaların da yükselişe geçtiğini görüyoruz. Menzilin EQ’su da şimdilik tutuyor; ancak BTC bu durumu bozarsa, düşük menzile geri döner.

Altcoin Sherpa’nın Terra ve Bitcoin analizi

Akıllı sözleşme platformu Terra (LUNA)’ya geçen analist, altcoin’in fiyatının tekrar düzeltilmesi durumunda 77 dolar seviyesinde bir giriş noktası olacağını düşünüyor. Piyasa değerine göre 7. sırada yer alan Terra (LUNA) bugün yüzde 6,50 oranında düşüş kaydetmesine rağmen hafta boyunca yüzde 13,22 artarak 84,13 dolardan işlem görüyor. Analist pozitif momentum dalgasına sahip görünen altcoin hakkında şu yorumlarda bulunuyor:

LUNA, birkaç nedenden dolayı 77 dolardan uzun pozisyon almak için iyi bir kripto para. Örneğin bunun gibi kripto paralar bu ortamlarda en hızlı satın alınanlar olur. Ayrıca tüm zamanların en yüksek seviyelerine (fiyat keşfi) yakın olduklarında inanılmaz bir yükselişleri var.

Bitcoin, hafta başında 38.000 dolar seviyesinden 44.000 doları dikey olarak kestikten sonra son birkaç gün içinde bir miktar düzeldi. Ancak lider kripto para birimi son 24 saatte yüzde 3,35 düşerek 39.268,38 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa analizinin sonunda, Bitcoin’in fiyat hareketine ilişkin tahminlerini paylaşıyor. Kriptoarena.com olarak analizlerini yakından takip ettiğimiz Altcoin Sherpa, BTC’nin uzun süre devam etmek için iyi bir konumda göründüğünü belirtirken şu ifadeleri kullanıyor:

Yüksek zaman dilimi hala düşüşte ancak EMA kullanıyorsanız, bu daha düşük zaman dilimlerinde bir destek alanıdır. 4 saatte birkaç EMA ile çok sayıda izdiham var. Bence bu kişisel olarak uzun süre kalmak için uygun bir alan.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku