ETH, kritik bir seviyeyi savunduğu sürece güçlü kalıyor

0 0

Bitcoin Ethereum ve kripto piyasasına uzun süreli bir yatay ticaret görmek için öncülük ediyor. Piyasanın yakın vadedeki seyri ile ilgili yatırımcılara fikir sunmak konusunda yetersiz kaldı.

Bununla birlikte bir yükselişe hazırlandığını işaret eden ETH 380 Doların üzerinde işlem görüyor.

Varlık için uzun süredir önemli bir rol oynayan bu seviye son zamanlarda desteğe dönüştü.

Bir analist 360 Dolar seviyesinin altındaki bir kırılmanın mevcut teknik gücün bozulmasına neden olacağı için savunulması gereken önemli bir makro destek seviyesi olduğunu belirtti.

ETH konsolidasyon sürdükçe önemli destek seviyesini savunuyor

Yazım sırasında 382 Dolar seviyesinde yer alan Ethereum birkaç gün önceki 400 Dolarlık seviyelerine kıyasla önemli bir gerileme yaşandığını gösteriyor.

Bitcoinin hareketini yakından takip eden Ethereumun bir sonraki adımı da BTCye bağlı olacak.

Ethereumun 400 Doların üzerine çıkması sonucu tam anlamıyla bir yükselişten bahsetmek mümkün olacak çünkü söz konusu seviye yakından izlenmesi gereken bir sonraki direnç olarak önem teşkil ediyor.

Analiste göre ETH için 360 Dolar çok önemli bir destek seviyesi

Bir analist Ethereumun piyasa yapısının 360 Doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece güçlü kaldığını gözlemledi. 

Bitcoin 11.000 Doların altındaki bir bölgede sahip olduğu desteğin altına düşmediği sürece Ethereumun yakın vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görmek için iyi bir konumda olduğu anlaşılıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku